Веган стандарти

Збереження тварин

Веган спільнота вживає слово "тварина" для позначення всього тваринного світу, тобто всіх хребетних і багатоклітинних безхребетних. Слово може бути використане як іменник або прикметник і відноситись до виду, або конкретної тварини, в залежності від контексту.

Інгредієнти тваринного походження

Виробництво або розробка продукту і його склад, не повинні включати в себе будь-які тваринні продукти, побічних або похідних продуктів.

Тестування на тваринах

Розробка, виготовлення продукту і його склад, не повинні спричиняти будь-якого роду тестування на тваринах, що проводяться з ініціативи компанії, від її імені, або сторонами, над якими компанія має ефективний контроль.

Генетично модифіковані організми

Розробка або виробництво генетично модифікованих організмів (ГМО) не повинні мати гени запозичені від тварин. Продукти, висунуті для реєстрації, які містять або можуть містити будь-які ГМО, повинні бути позначені як такі.

Кухня і гігієнічні стандарти

Страви, позначені як веганські, повинні готуватися окремо від не веганських страв. Як мінімум, поверхні і посуд потрібно ретельно вимити перед використанням. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати окремий набір посуду, що закуповуються для цієї мети.

Докладніше на vegansociety.org